ENG 
 TR 

 

Gelişme sadece tek yöne ilerlemektedir - yukarıya doğru

SWF, 1921 yılında Almanya’da kurulmuştur ve o günden beri yüksek kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır. Bugün, SWF ürünleri en yüksek performans ve kalite istenen alanlarda kullanılmaktadır. Günümüz şirketlerinin başarılı ve güvenilir olmak için, performans ve kaliteye ihtiyacı vardır.

Her Zaman İleriye

SWF, vinç ve kaldırma ekipmanlarında, günümüzün önde gelen küresel oyuncularından biridir. SWF müşterilerine her zaman en yüksek ve en çok talep edilen standartları sunmaktadır.

Ayrıca SWF ürününün olduğu her ülkede, güvenilir bir ortağının olması da, hesaba katılması gereken bir durumdur. Bu şekilde, son kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlanmış tesisler daha iyi performans ve sistemlerle; uzun ömürlü, birinci sınıf servis ve optimum verimle çalışabilecek şekilde inşa edilmektedir.

SWF en kapsamlı ürün portföyüne sahiptir. Buna ek olarak, kesintisiz destek, müşteriye özel konfigürasyona sahip yazılım, teknoloji ve satış eğitimi ile tam kapsamlı  özel hizmetler dizisini de içeren komple hizmet paketi sunmaktadır. SWF, müşterisinin rekabet avantajı elde edebilmek için çok daha fazlasının sunulması gerektiğini bildiğinden emin olarak, bu konuda da istediğinizi almanıza yardımcı olacaktır.

“Özel” demekle özel çözümler, özel çaba ve aslında özel maliyetler kastedilmektedir. SWF komponentleri, standart ekipman kullanarak, sizin için uyarlanmış çözümler üretilmesini sağlayacak nitelikte, olabildiğince esnek ve maliyet odaklı olarak tasarlanmaktadır. Bu da bireysel gelişimi sağlamakta ve getirdiği maliyeti en düşük düzeyde tutmaktadır. Kalitesi kanıtlanmış standart komponentleri kullanarak, yıpranma, servis ve bakım maliyetlerinin yanı sıra tesisinizdeki arıza ve duruş sayılarını da en düşük düzeyde tutarsınız.


ABRA Vinç Makine Kons. San. Dış Tic. Ltd. Şti.

2594 Sk. No: 7 Torbalı / İZMİR

 

Tel.: (+90 232) 853 28 58 - 853 28 66

Fax: (+90 232) 853 28 77

e-mail: info@abravinc.com.tr

 

 

Yukarı
09 Haziran 2017
2017 Masa Tenisi Sonuçları
Masa Tenisi Turnuvası sonuçlandı
devamı » 
20 Ekim 2016
The Maritime Executive
The Maritime Executive
devamı » 
20 Ekim 2016
Damen Ship Yard Abra Vinc
Sea Shepherd Damen Antalya Tesisleri
devamı » 
08 Mart 2015
Dünya Kadınlar Günü
Dünya Kadınlar Günü
devamı » 
26 Aralık 2014
ABRA VİNÇ Masa Tenisi 2014 Turnuvası
Masa Tenisi 2014 Şirket içi Masa tenisi turnuvası
devamı » 
Aşağı